Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров, який втік з України, написав послання і співчуття колишньому соратнику Володимиру Олійнику.

Микола Азаров
Микола Азаров

Про це Микола Азаров написав на своїй сторінці в Twitter.

Як стало відомо раніше, у Володимира Олійника в Україні помер батько. Але втік регіонал не може потрапити в Україну, так як йому заборонений в'їзд в країну. Та й по приїзду Олійника може чекати гостинна камера, а не фешенебельні номери і килимова доріжка.

"Володимиру Олійнику. Дорогому другу. Глибоко сумую у зв'язку з відходом з життя твого батька Миколи Євгеновича. Трагедія сучасної України в тому, що через політичні переслідування син не може проводити батька в останню путь. Переконаний, цей ганебний режим скоро впаде", - написав Микола Азаров на своїй сторінці в Twitter.

пост Миколи Азарова в Twitter
пост Миколи Азарова в Twitter

У коментарях під постом Миколи Азарова зійшлися противники і симпатики колишнього прем'єра. Деякі поскаржилися, в кращих традиціях московських пропагандистів, на"злочинний режим".

Его нужно принудить к миру, этот режим - сам он не рухнет. Я 8 лет, не могу посетить могилки родителей и живых братьев и сестёр. Сколько это можно терпеть? Американцы их укрепляют, а нас вроде это не касается. Где Америка и где мы? Василий Савченко

Інші ж навпаки, побачили проблему сучасної України зовсім в іншому.

Трагедия современной Украины в том, что она заселена с советских времён такой мразью, как Азаров, Медведчук, Шуфрич и прочими ватными насекомыми. Petrunia

коментарі під постом Миколи Азарова в Twitter
коментарі під постом Миколи Азарова в Twitter

"]Олейник это тот черт который 5 лет на федеральных каналах поливал Украину своим "экспертным" мнением?

коментарі під постом Миколи Азарова в Twitter
коментарі під постом Миколи Азарова в Twitter