Сьогодні, 20 січня, українців вразила новина про те, що Черкаську ОДА очолив колишній шоумен і ведучий Євробачення Олександр Скічко.

Кар'єра 29–річного стала просто приголомшливою – від кривлянь на публіці відразу в депутатське крісло.

Олександр Скічко
Олександр Скічко

Невідомо правда, чим же так відзначився юний Олександр Скічко на посаді народного депутата, раз йому вирішили довірити досить норовливу область України.

Як пам'ятаємо, мер Черкас Анатолій Бондаренко не раз публічно виступав проти указів Володимира Зеленського та Дениса Шмигаля, особливо тих, що стосувалися карантину чи соціальних питань.

Так у відомому каналі The Панда іронічно зазначили, що дивно чути здивування з приводу призначення Олександра Скічка від людей, які голосували за коміка Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Люди, які голосували за комедійного артиста на пост президента, журяться з приводу того, що Кабмін погодив призначення 29-річного шоумена Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обладміністрації", – зазначає телеграм-канал The Панда.

Також ведучі каналу сумніваються, що від самого Олександра Скічка буде що-небудь залежати в області, адже всі справи давно вирішують феодальні клани. Сам Скічко може, хіба що, підзаробити на безбідне життя на цій посаді.

Олександр Скічко
Олександр Скічко

"В Україні регіонами реально керують місцеві феодально-кримінальні клани. Якщо немає мети здійснювати революцію в окремо взятій області, то прізвище голови ОДА значення не має. Оскільки такої мети явно немає, можна розслабитися. Нехай пацан трохи запрацює-він чи інший, яка різниця", – йдеться в повідомленні телеграм-каналу The Панда.