Найближчий друг покійного мера Харкова Геннадія Кернеса – Павло Фукс – розповів, як погіршувалося здоров'я його товариша.

Павло Фукс
Павло Фукс

Так, зараз ходять чутки, що зараження Геннадія Кернеса коронавірусом могло бути не випадковим.

Про це писати телеграм-канал Картель.

"Мера Харкова залікували в німецькій клініці до такої міри, що його серце не витримало. У політичних колах є думка, що Кернесу допомогли не тільки заразитися коронавірусом, а й іншими хворобами вже всередині німецької клініки Шаріте. Його стан різко погіршився після інформації в ЗМІ, що його готують для транспортування до Харкова. Сильний проросійський політик на сході країни не потрібен був не кому, А офіс Президента зацікавлений в технічному кандидаті", – вважають автори телеграм-каналу.

прощання з Геннадієм Кернесом
прощання з Геннадієм Кернесом

Також наводять слова друга покійного Кернеса Павла Фукса, який розповів про його різке погіршення здоров'я:

"Мер скаржився на часті болі в серці. Він говорив, що серце болить. Він весь час говорив складно, у нього трубка була в горлі, і вона йому заважала. Розумієте, у нього ситуація була така: все трималося-трималося, а потім — раз, і йому взагалі стало добре, він став досить активним. Така сильна активність в нього пішла в кінці листопада. Ось він був задоволений, він радів - у нього був такий приплив. А потім бац – нирки. І ось після нирок він пішов на спад", — розповідає Фукс.