Журналіст Михайло Ткач продовжує викривати, як пересуваються Україною сильні світу цього - політики та бізнесмени. Так ось поплічник Медведчука Григорій Суркіс може зайняти одне з призових місць. Адже такого шику, пафосу та охорони не має, можливо, й прем'єр-міністр. Будь-якої європейської країни - так точно.

Читайте нас у Google News!

"У депутата від ОПЗЖ Григорія Суркіса броньований майбах за 18 мільйонів гривень. На столичних дорогах щодня я проводжу 5-6 годин і можу з впевненістю сказати, що зухвалішого кортежу ніж у депутата Григорія Суркіса я не бачив. Цей кортеж не знає правил і обмежень. Він ніколи не стоїть у заторах. І за один день може двічі міняти номерні знаки. Підробні номерні знаки. Навіть на територію міністерства внутрішніх справ майбах Суркіса потрапляє на підробних номерах. Якщо ви побачите на зустрічній смузі кортеж з 5 машин вартістю більше двох мільйонів доларів, то можете бути впевнені - це він. " , - пише Михайло Ткач.

У депутата від ОПЗЖ Григорія Суркіса броньований майбах за 18 мільйонів гривень. На столичних дорогах щодня я проводжу...

Posted by Mykhailo Tkach on Friday, July 31, 2020

Раніше Українці писали, що журналіст Михайло Ткач продовжує оприлюднювати відео та матеріали, як поводять себе можновладці на дорозі. Нинішня влада може дати фору багатьом своїм попередникам. Приміром, Андрій Єрмак зловживає службовим становищем використовуючи номерні знаки, якими можуть користуватися тільки оперативники. Ну а що ж говорити про правила дорожнього руху.

"На першому фото мерседес керівника ОП Андрія Єрмака дуже поспішає в бутік Санахант. На другому поспішає на ефір до Савіка Шустера. В обох випадках порушує правила дорожнього руху, в обох їде у приватних справах і в обох випадках на приватному авто підробні номерні знаки або як їх ще називають номерні знаки прикриття. Тобто штрафів за порушення ПДР він ніколи не отримає. Такі знаки використовують оперативники під час оперативно-розшукової діяльності. За законом Єрмак не має права на такі привілеї на дорогах. Але для "слуг народу", виявляється, можна і таке.

Посилання на матеріал "Королі доріг" у коментарях. Приємного перегляду.", - пише Михайло Ткач.

На першому фото мерседес керівника ОП Андрія Єрмака дуже поспішає в бутік Санахант. На другому поспішає на ефір до...

Posted by Mykhailo Tkach on Thursday, July 30, 2020