Після смерті Геннадія Кернеса біль у його рідних не вщухає. Поки політики продовжують ділити політичне майно колишнього мера Харкова, рідні намагаються пережити втрату.

Геннадій Кернес та Оксана Гайсинська
Геннадій Кернес та Оксана Гайсинська

Дружина покійного мера наважилася розповісти, що для неї значив покійний чоловік і як вона сумує за ним. Про це Оксана Гайсинська написала на своїй сторінці в Instagram.

"Кожну ніч хтось подумає про тебе перед тим, як лягти спати. Для кого-то ти значиш все. Ти говорив, люби людей, які ставляться до тебе правильно і забудь про тих, хто цього не робить. Нехай твоя душа знайде спокій... Дякую за наші 25", – написала Оксана Гайсинська прикріпивши зворушливе відео про спільне життя.

Багато друзів, родичів і просто співчуваючі громадяни підтримали Оксану і розділили її біль від втрати. Однією з перших висловилася Сніжана Онопка.

Вічна пам'ять🙏 🙏 🙏тримайся Оксанчик, все буде добре!!!! написала Сніжана Онопка

Підтримала подругу також дизайнер Емма Салімова.

Оксана, яка ти щаслива жінка, ти була кохана і шанована таким чоловіком! Він дарував тобі стільки любові і емоцій за день, а деякі за все життя жодного разу не випробували їх. У твоєму житті він був! А тепер він з Небес милується тобою і переживає за рідний Харків 🙏❤️ написала Емма Салімова

Геннадій Кернес та Оксана Гайсинська
Геннадій Кернес та Оксана Гайсинська

Нам дуже не вистачає нашого мера😭 😭 😭 кращого мера! 🙏 🙏 Вічна пам'ять 🙏 🙏 🙏 suevkayana

Вічна пам'ять Генадію Адольфовичу🙏 🙏 🙏. lichmanoksana