Український політичний діяч, народний депутат України, колишній прем'єр-міністр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко порадувала аудиторію постом в соціальній мережі. Вона показалася у Верховній Раді України і зробила дуже важливу заяву.

Відповідною публікацією Юлія Тимошенко поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що 60-тирічна українка була двічі прем'єр-міністром України, а також віце-прем'єр-міністром з питань паливно-енергетичного комплексу.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Нардеп перебувала на морі близько 3-х тижнів, після чого повернулася з дуже хорошою і омолодженою зовнішністю. Ходить дуже багато чуток про те, що вона зробила себе пластичну операцію і не одну.

Крім цього, вона - досить активний користувач в соціальній мережі. Юлія постала перед десятками камер на конференції, на якій підняла дуже важливе питання. Вона, як завжди, красиво одягнена і виділяється серед натовпу своєю унікальною зачіскою.

"ГУРТУЄМОСЯ І ДІЄМО!@batkivshchyna_official стає пліч-о-пліч із суспільством, і ми ініціюємо разом із людьми проведення референдуму з 5 питань. Ми проситимемо громадян сказати: ☑️ТАК постачанню населенню українського газу та атомної електроенергії з 30% рентабельністю ☑️НІ продажу сільськогосподарської землі☑️НІ продажу стратегічної власності ☑️НІ легалізації наркотиків ☑️НІ легалізації грального бізнесу Понад 70% людей вважають, що країна рухається у неправильному напрямку. Це означає, що влада ухвалює рішення всупереч волі суспільства. Закликаю всі політичні сили та людей, які не поділяють таку політику, об’єднати зусилля та змінити цю хибну практику. Разом ми зможемо розв’язати головні проблеми, які позбавляють країну майбутнього, а людей – щасливого життя", - підписала свій пост Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку депутата, просто не могли не відреагувати на публікацію такого характеру.

"А вопрос о национализации народного достояния народа Украины, будет? А импичмент президента?", "Я за Вас.", "👏👏👏👏правильно", "Юля Владимировна, подымайте всех, мы в вас верим!!!!",- коментують публікацію фоловери депутата.

Коментарі на пост Юлії Тимошенко в Instagram
Коментарі на пост Юлії Тимошенко в Instagram

Коментарі на пост Юлії Тимошенко в Instagram
Коментарі на пост Юлії Тимошенко в Instagram

Нагадаємо, що народний депутат України Юлія Тимошенко розповіла про те, що вона перехворіла ковідом зі своїм чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита Юлія Тимошенко показала публіці свій новий вигляд.

Також портал "Українці" писав, що український депутат Юлія Тимошенко розповіла про проблеми з лікарнями в країні.