Прес-секретар депутата Верховної Ради України, один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука Олег Бабанін підтвердив, що нардеп в'їхав в анексувати Крим.

Читайте нас у Google News!

"Віктор Медведчук перебуває у відпустці як народний депутат і відпочиває з сім'єю в Криму", - повідомив Бабанін.

Від подальших коментарів прес-секретар відмовився.

Нагадаємо, що Медведчук з дружиною Оксаною Марченко в неділю, 2 серпня, приблизно о 14:30 в'їхав в анексувати Крим через пункт пропуску "Каланчак". Згідно з отриманими даними, в автомобілі Mercedes Vito з Медведчуком і Марченко було ще кілька людей.

Телеведуча Оксана Марченко та її чоловік, нардеп від "Опозиційною платформи - За життя" Віктор Медведчук, вирушили на відпочинок в окупованій Росією Крим. Великого секрету сім'я з цього не робить, адже раніше політик неодноразово заявляв, що відпочивав і буде відпочивати на півострові.

дім Віктора Медведчука у Криму
дім Віктора Медведчука у Криму

Сама Марченко цю ситуацію не коментує і не посвячує передплатників в подробиці свого дозвілля, як це часто буває в дні перебування провідною в Києві. Як пише "Крим. Реалії", на півострові подружжя володіють бізнесом (який з'явився вже після анексії) і нерухомістю. Як виглядає особняк Марченко та Медведчука, в якому одного разу гостював хресний їх дочки Володимир Путін.

дім Віктора Медведчука у Криму
дім Віктора Медведчука у Криму

Раніше виданню вдалося з'ясувати, що Оксана Марченко володіє в Криму земельною ділянкою в під Ялтою - його площа становить 5 тисяч кв. метрів. Крім цього у сім'ї є резиденція в Сімеїзі, негласно названа Палацом Медведчука. Фотографії маєтку публікував "Тиждень".

дім Віктора Медведчука у Криму
дім Віктора Медведчука у Криму

Саме в цьому будинку Оксана Марченко і Віктор Медведчук у 2012 році зустрічали Володимира Путіна, який заїжджав подивитися на танцюючий фонтан своїх кумів незабаром після зустрічі з тодішнім президентом України Віктором Януковичем.

Раніше ЗМІ говорили про те, що маєток Марченко та Медведчука нібито побудовано на території колишнього санаторію для хворих на туберкульоз. Спочатку на його місці повинна була з'явитися база відпочинку ФК "Динамо", але незабаром там з'явилася приватна резиденція.

Подробиць про віллу сім'ї з видом на море немає. Судячи з фотографій, на території особняка помістилися великий басейн, зал для конференцій, простора тераса. Подейкують, у Медведчука і Путіна був один і той же майстер камінів, який створив в Криму точну копію каміна, над яким працював на дачі президента РФ.

дім Віктора Медведчука у Криму
дім Віктора Медведчука у Криму

Нагадаємо, відносини з Віктором Медведчуком телеведуча Оксана Марченко узаконила в 2003 році і вже в наступному народила дочку Дарину. Хрещеними батьками дівчинки стали Володимир Путін і дружина Дмитра Медведєва Світлана. Широку впізнаваність Марченко в 2007 році приніс іменний проект "Шоу Оксани Марченко", пізніше - проекти "Україна має талант" і "Х-фактор".