З моменту обрання Володимира Зеленського президентом продукція "95 кварталу" почала втрачати популярність.

Про це повідомляє НВ.

На початку минулого року "Вечірній квартал" дивилися 28% телеглядачів. Вже в червні того ж року аудиторія скоротилася до 13%.

"Далі почалася смуга невеликих злетів і очевидних падінь, в тому числі викликаних ще і коронавірусом, через який постраждала концертна діяльність і зйомки нових програм", - зазначає видання

На думку колишнього маркетинг-директора StarLightMedia Ореста Білоскурського, падіння популярності можна пояснити не лише коронавірусом і відтак збиттям графіку, а і втратою "монопольного права" на політичний гумор. У "Кварталу" вже немає гострих жартів, спрямованих проти чинної влади, і він програє конкурентам.

Раніше Українці писали, що Дмитро Корнійчук зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що Володимир Зеленський раптом почав імітувати антиросійські погляди і проукраїнську позицію.

На думку політолога, пояснюється ця метаморфоза дуже просто - на носі місцеві вибори.

Політтехнологи Зеленського вже розуміють, що південну і східну частини країни президент і «слуги народу» вже втратили. Тому було прийнято рішення зробити ставку на західні і центральні регіони України.

Саме із цієї причини з глави держави зараз почали ліпити переживає за країну патріота і борця з Володимиром Путіним - не такої радикального, як Порошенко, але досить близького до свого попередника.

Виходить, що Зеленський не виконав своєї обіцянки, і зробив ставку тільки на частину України, а не на всю країну. Втім, це можна було передбачити заздалегідь.

Адже Зеленський на президентських виборах просто мовчав, і завдяки такому підходу в кожній частині України люди придумали собі свого Голобородько.