Сьогоднішня новина про те, що Василь Вірастюк балотуватиметься по 87-у округу в народні депутати України розбурхала всіх.

Одні підтримують спортсмена, інші лають і не розуміють його цілей. Сам Василь розповів телеграм-каналу Павловський, що запросив його особисто Володимир Зеленський і відступати він не збирається.

Василь Вірастюк
Василь Вірастюк

"Я звик, як спортсмен, до чесної боротьби": кандидат у народні депутати від" Слуги народу "Василь Вірастюк заявив, що не готуватиметься до можливої" брудної політичної боротьби "за перемогу на 87-му окрузі

При цьому під час своєї презентації в статусі майбутнього політика Вірастюк розповів, що на Івано-Франківщині більшість бордів з його конкурентом від "ЄС" Марусею звіробій невідомі залили фарбою.

Василь Вірастюк
Василь Вірастюк

Також Вірастюк поділився інформацією про те, коли і хто йому запропонував стати кандидатом. Запрошення прозвучало з вуст президента Володимира Зеленського цього тижня.

Головна мета Вірастюка-створення реабілітаційних центрів для ветеранів АТО, для цього він і піде в депутати. Розпочати передвиборчу кампанію планує вже з Понеділка.