Народний депутат від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що підвищення прожиткового мінімуму в Україні не призведе до збільшення зарплат депутатів. У той же час вона не змогла пояснити, скільки держава повинна платити народним обранцям.

Про це вона сказала, пояснюючи особливості законопроекту №3515, який призведе до кардинального підвищення прожиткового мінімуму, йдеться в повідомленні Telegram-каналу PavlovskyNews

Третьякова заявила, що в законопроекті все заробітні плати НАБУ, ГБР, Рахункової палати, народних депутатів "відв'язані" прожиткового мінімуму.

"Таким чином збільшення цього показника не впливає на розмір заробітних плат депутатів та інших", - сказала Третьякова.

Вона додала, що збільшення зарплати потрібно "не їй", однак воно впливає на доходи інших простих українців - помічників народних депутатів, юристів.

"Це робочі місця українському. Тому я мала на увазі комплекс фінансування інституту народного депутата, з усіма витратами", - зазначила Третьякова.

На питання, то яка конкретна цифра треба депутатам, вона сказала, що не може її назвати, тому що є прихильницею іншого підходу до підрахунку оплати праці.

"Я прихильниця проектних підходу: обчислювати ті витрати, які є, а не ті, які хтось захотів. І мої примхи український народ юридичного обов'язку дотримуватися, якщо вони не обґрунтовані", - підсумувала депутат.