Напередодні стало відомо про те, що в Україні на посаду заступника голови Офісу президента України був призначений Олег Татаров.

Буквально відразу після оприлюднення даної новини, ряд експертів і політиків почали коментувати цю подію. Не виключенням став і відомий український журналіст Денис Казанський.

У своєму телеграм-каналі блогер написав: «Призначення Олега Татарова (шістки колишнього глави МВС Захарчерка, який боровся з активістами Майдану) заступником голови Офісу президента - це дно і плювок в обличчя всьому громадянському суспільству. А також - знущання над пам'яттю загиблих в лютому 2014 го. Персональну відповідальність за це ганебне призначення несе президент Вололімір Зеленський. Фактично, він просто познущався зараз над родичами тих, кого розстріляли тоді на київських вулицях. Над тими ж людьми, з якими не так давно зустрічався і яким дивився в очі...».

Нагадаємо, раніше сьогодні ми вже повідомляли про те, що відомий військовий експерт Олексій Арестович прокоментував призначення нового керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова.

Нардеп Гео Лерос також прокоментував призначення Олега Татарова.

"Ворога України Татарова, який катував учасників революції гідності, нарешті посадять!

Посадять у крісло заступника керівника Офісу президента, який відповідатиме за правоохоронний напрям.

Призначте вже Захарченко, Пшонку та Арбузова.

У вас новий тренд «професіонали»

«Екс-заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олег Татаров став відомий під час Євромайдану через різки висловлювання на адресу протестуючих. Так, на зустрічі з послами країн Євросоюзу він запевняв, що майданівці могли стріляти самі в себе, так як міліція "зброї не застосовує".

Крім того, він курирував справи проти активістів Євромайдану. Його також звинувачували в тому, що він займався координацією "тітушек"."

Ворога України Татарова, який катував учасників революції гідності, нарешті посадять! Посадять у крісло заступника...

Posted by Geo Leros on Wednesday, August 5, 2020