Президент зазначив, щоб зрозуміти все, що відбувається в ООС, треба говорити з військовими, жити, і навіть іноді випити.

Читайте нас у Google News!

Президент Володимир Зеленський заявив, що під час візиту на Донбас ночував з бійцями, спілкувався, їв і пив з ними, щоб зрозуміти обстановку. Про це повідомляє Офісу президента

Як відомо, Зеленський вже другий день перебуває в Донецькій області, щоб подивитися стан військових вздовж контактної лінії. Напередодні він спілкувався з представниками ЗМІ в місті Часів Яр, говорив про перемир'я.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Тепер Зеленський розповів, що ночував у будинку в розташуванні бійців Об'єднаних сил.

"Проїхали більше 100 кілометрів уздовж контактної лінії. Їли з хлопцями, ночували. Хочу поспілкуватися, зрозуміти, як все контролюється ... Сьогодні будемо їздити до 8-ми або 9-ї вечора, потім вночі будемо повертатися до Києва. Я хочу ще приїхати - думаю, ще за два рази я об'їду всі важливі об'єкти. за два рази, я думаю, все 410 кілометрів лінії проїдемо ", - сказав президент.

Також він додав, що "ніхто нічого не збирається здавати".

"Вони дивуються, кажуть: раніше так не приїжджали, що не ночували. Ми другий раз приїжджаємо. Перший раз теж провели два дні в Золотому, ночували там ... Щоб зрозуміти все, що відбувається треба говорити з військовими, треба говорити з цивільними, треба з людьми є, жити, скажу відверто - іноді випити, щоб зовсім було все відверто. Я, в принципі, так і роблю. Ну, і можна переночувати теж ", - зазначив глава держави.