Знаменита українська телеведуча і журналістка Оксана Марченко наробила шуму в мережі своїм новим постом в «Інстаграм».

Читайте нас у Google News!

Віктор Медведчук та Оксана Марченко
Віктор Медведчук та Оксана Марченко

Відзначимо, приводом для розмови послужив пост, де дружина глави політради «Опозиційною платформи За життя» Віктора Медведчука подякувала президенту США Дональда Трампа і його дружину Меланію за побажання, залишені ними в книзі Трампа «Мистецтво укладати угоди».

«Дорогі містер і місіс Трамп! @realdonaldtrump @flotus Дозвольте висловити вам щиру подяку за побажання! Бути Великими - не завжди означає бути оцінений по достоїнству сучасниками. Іноді тільки історія розставляє всіх по своїх заслуженим місцях. Родині Трамп це відомо, як нікому іншому. Нехай Господь зміцнює вас зберігати Америку Великої! Ми сподіваємося, що вам вдасться, подолавши всі труднощі, продовжити виконання своєї історичної місії », - написала Марченко.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Коштувати звернути увагу, що американський лідер і його дружина залишили свої підписи на одній зі сторінок книги, а також напис «Віктору і Оксані з найкращими побажаннями».

Шанувальники були в захваті від побаченого поста.

Багато стали писати, що Оксана повинна стати першою леді, так як їй дуже йде цей статус.

«Думаю, що ви б чудово впоралися з обов'язками першої леді», «Оксаночка, пора і Вам стати першою Леді», «Оксана, дорога, безперечно бачу Вас нашої Першої Леді», - писали українці.

пост Оксани Марченко
пост Оксани Марченко