Партія «Батьківщина» визначилася зі своїм кандидатом на посаду мера Києва.

Читайте нас у Google News!

Політична сила прийняла рішення, що її буде представляти на місцевих виборах в столиці України народний депутат Олексій Кучеренко.

Представляючи кандидата, Юлія Тимошенко заявила в ході організованого в Києві брифінгу, що це людина, яку знає вся Україна. За словами лідера «Батьківщини», немає ніяких сумнівів в тому, що це буде єдиний дійсно професійний кандидат в мери серед представників усіх українських політичних сил.

Олексій Кучеренко
Олексій Кучеренко

У свою чергу Кучеренко озвучив основні пріоритети своєї кампанії. Зокрема, народний обранець збирається провести повний аудит бюджетної і фінансової систем столиці. Крім того, серед основних завдань він бачить комфорт і безпеку проживання в головному місті України.

Ще одним пріоритетом для Кучеренко буде встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги. Нагадаємо, що партію «Слуга народу» на виборах мера столиці теж буде представляти діючий народний депутат - перемогу на внутрішньопартійну праймеріз раніше здобула Ірина Верещук.

Раніше Українці повідомляли, що після місцевих виборів партія гаранта Конституції Володимира Зеленського «Слуга народу» збирається співпрацювати з проросійською політичною силою «Опозиційна платформа - За життя».

Про це повідомляє «Бабель» пославшись на власні джерела. «У керівництва ОТЗЖ, на відміну від« Голосу »або« ЄС », немає ідеологічних вимог - вони абсолютно прагматичні і зрозумілі», - наголошується в повідомленні.

До того ж, видання підкреслює, що раніше «СН» провела соціологічне опитування серед свого електорату з метою зрозуміти, з якою партією після виборів слід створити коаліцію в місцевих радах так, щоб не втратити рейтинг.

З'ясувалося, що 37% відповіли «ні з однією», а 50% зовсім не проти співпраці з ОТЗЖ. Ще частина виборців підтримали коаліцію з «Батьківщиною».

Раніше в коментарі «Українській правді» глава «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що перед місцевими виборами партія вирішила змінити гасло «Зробимо їх разом», під яким в минулому році Володимир Зеленський переміг на президентських виборах і зумів провести своє монобольшінство в парламент.

Більш того, він додав, що зараз депутати опрацьовують законопроекти про народовладдя, зокрема закон про референдум вже на другому читанні.