Популярний український телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк в інтерв'ю журналісту Сергію Іванову розповів про свої конфліктних ситуаціях з колегою Оксаною Марченко під час участі в програмі «X-фактор» і «Україна має талант» на телеканалі «СТБ».

Читайте нас у Google News!

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк

Також продюсер висловився щодо чоловіка Оксани Марченко українського політика, кума Путіна Віктора Медведчука.

За словами Кондратюка, в сучасній українській історії Віктор Медведчук - колаборант з агресором, тут навіть нема про що говорити, тому що всі очевидно, кому і навіщо підіграє Медведчук.

Ігор Кондратюк розповів, що він знайомий особисто з Віктором Медведчуком, більш того, навіть користувався літаком кума Путіна, коли журі програми «X-фактор» змушене було їздити по різних містах. Ведучою програми тоді була Оксана Марченко, яка люб'язно і запропонувала літак свого чоловіка, замість того, щоб каналу «СТБ» оплачував автобус або оплачував купейні вагони.

Що стосується самих відносин з Марченко, то, за словами Кондратюка, вони різко зіпсувалися, в 2014-му році, коли було абсолютне нерозуміння щодо подій в Україні в зв'язку з Росією агресією і окупацією Криму і Донбасу.

Як писали Українці раніше, популярний український продюсер Ігор Кондратюк в інтерв'ю одному з телеканалів заявив, що він не може нормально ставитися до українських артистів-заробітчанам, які їздять в Росію і співають своїм пісні перед вбивцею і агресором, називаючи це творчістю, яке поза політикою.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк

«Для мене всі ці українські артисти стають просто ніким, порожнім місцем. Вони всі про це знають, вони знають мою позицію, хоча жодному з них в обличчя я прямо про це не говорив», - зазначив Ігор Кондратюк.

Він згадав, як на одному з концертів йому потрібно було вручити приз скандальної української виконавиці MARUV, яка, як відомо, наплювавши на всі заборони і докори українців, вирушила на гастролі до Росії.

Так ось, згадує Кондратюк, він тоді поставив організаторів церемонії нагородження перед фактом, що він ні один з призів MARUV не вручили.

Організатори тоді з розумінням поставилися до такої позиції.

Ігор Кондратюк підкреслив, тому він розірвав всі ділові відносини з російськими, бо навіть, розмовляючи про телебачення все одно розмова так і чи інакше зводиться до політики.