Телеведучий, комік, актор та волонтер Сергій Притула балотуватиметься від партії «Голос» на посаду міського голови Києва.

Про це він оголосив у вівторок, 11 серпня, під час презентації команд партії на місцевих виборах.

Сергій Притула
Сергій Притула

За даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного наприкінці липня, за Сергія Притулу на місцевих виборах готові проголосувати 10,4% киян. У 2019 році він брав участь у парламентських виборах під 30-м номером у списку, але не пройшов.

«Мені небайдуже те, що відбувається в Києві, бо я тут живу. Київ — це мій дім. І для мене вкрай важливе відчуття затишку і безпеки в моєму домі. Як будь-яка нормальна людина я хочу бачити кращий Київ», — сказав Притула під час виступу.

Він також пообіцяв, що йому «не набридне через пів року і він не складе мандат». Зазначимо, що лідер партії Святослав Вакарчук після виборів до парламенту і отамання мандату народного депутата через пів року склав його. Зробив це вже вдруге.

За словами очільниці «Голосу» Кіри Рудик, загалом у «Голосу» є 15 кандидатів у мери і 107 команд, які братимуть участь у місцевих виборах в Україні в жовтні 2020 року. Обирали їх за чотирма критеріями: патріотизм, антикорупційність, професійність і рішучість. Гасло «Голосу» на місцевих виборах — «Твій голос здатен».

Posted by Kira Rudik on Tuesday, August 11, 2020

Але українці у Фейсбук відразу розкритикували Кіру Рудик та Сергія Притулу за фото.

"Це реклама стомат клініки? Ну то, хоч би назву написали", - пише Михайло Меженков

"Реклама стоматологии какой-то?" - зауважив Саша Сависько

"жалко притулы.. связался с идиотами.." - жалкує Vitalii Smirnov

"Й***ні кловуни" - коротко резюмує Михайло Дутковський

"- Как сказать "зеленский" на киевском диалекте? - "притула" - жартує Tetiana Petryshyn

коментарі під постом Кіри Рудик
коментарі під постом Кіри Рудик

коментарі під постом Кіри Рудик
коментарі під постом Кіри Рудик