Журналіст Олег Леусенко запевнив, що шоумен Сергій Притула помер, як актор і гідна особистість, висунувши свою кандидатуру на посаду мера Києва.

Читайте нас у Google News!

Сергій Притула
Сергій Притула

"Думав, білборди "Ходімо з нами в депутати" лише для шизиків з прислуг Кремля. Ха! А "Вар’ятів" кому?

Сьогодні вмер ще один шоумен – Притула, який піде від пінчуківського "Голосу" на голову Києва.

А я все чекаю на Полякову...

Вибори восени продіагностують суспільство на осудність і скільки громадян вилікувалось за допомогою політичного ВаЗЕлину", - пише Олег Леусенко.

Думав, білборди "Ходімо з нами в депутати" лише для шизиків з прислуг Кремля. Ха! А "Вар’ятів" кому? Сьогодні вмер ще...

Posted by Oleg Leusenko on Tuesday, August 11, 2020

Як повідомляли Українці раніше, у вівторок 11 серпня стало відомо, що шоумен Сергій Притула буде балотуватися у мери Києва. Телеведучий Сергій Притула буде балотуватися на пост мера Києва від партії "Голос".

"Я балотуюся кандидатом на міського голову міста Києва", - заявив Притула на зборах активу партії "Голос" у вівторок в Києві.

Раніше в телеграм-каналі політсили з'явилося повідомлення: "Сергій Притула йде в мери Києва від "Голосу!"

Сергій Притула
Сергій Притула

Відзначимо, що деякі опитування дають Притулі друге місце. Інші - менше. Але в цілому він має певний відсоток підтримки, а тому буде боротися за вихід у другий тур.

Для "Голосу" ж його висунення це шанс подолати 5% бар'єр і потрапити в Київраду. Розрахунок на те, що Притула за рахунок своєї популярності (яка вище, ніж у Голосу) витягне і партію.

Якраз з'явилося інтерв'ю відомої ведучої Ольги Фреймут, яке вона давала Наталії Влащенко. Там Оля дуже відверто проїхалася Сергієм Притулою і звинуватила його у повному несмаку.

«Він відразу усе… Розумієете, у нього поганий смак. Яким би не був він розумним та інтелектуальним, але він якось дивно одягається наприклад. Ремені його дивні завжди зі штанями. Чоловік має знати, що не варто носити ремінь зі штанами, це просто непристойно! Ви уявляєте як зараз будуть з Києва (сміятися – ред)? Він зараз усе розмалює у синє-жовті кольори, буде усе як у Китає горіти, ілюмінація буде. Зараз якісь дивні правила придумає. Він усі ресторани гарні закриє, там буде випічка і перепічка. Я тоді жити тут не залишусь, ні»