Міністр інфраструктури Владислав Криклій заступився за в.о. глави АМПУ Олександра Голодницького, який став фігурантом ряда корупційних скандалів, в тому числі зі своєю дружиною.

Читайте нас у Google News!

Владислав Криклій
Владислав Криклій

Про це редакція 368.media дізналася з коментаря чиновника для "Економічної правди"

На питання, чому не проведено конкурс на главу адміністрації, міністр парирував, що все загальмувалося на фінальному етапі в лютому через карантин.

Так, співбесіди з кандидатами були проведені в карантин. Але там недоукомплектована ще й сама Наглядова рада, і на час карантину всі було призупинено. Зараз нарешті будуть доукомплектовані наглядові ради, будуть прийматися рішення, з цим конкурсом делать.Кріклій

Зокрема, Криклій повідомив, що зробив Голодницького частиною нової команди.

"Моя думка, що зараз з цією позицією він точно справляється. Хто буде в списку претендентів, чесно кажучи, зараз не скажу. Наскільки я пам'ятаю, Наглядову раду там не всі фіналісти сподобалися" - запевнив міністр інфраструктури.

Зовсім невиразну відповідь Криклій дав щодо конфлікту інтересів - Голодницький досі офіційно директор філії «Дельта-Лоцман», а його дружина числиться там заступником директора з фінансів та економіки.

"Він філію «Дельта-Лоцман» не очолює. Цю ситуацію на предмет конфлікту інтересів вивчали в НАЗК. Я не можу сказати, що вона симпатична. І висновки теж певні зробили, що якихось дурниць допускати не можна" - вважає Криклій.

За словами Криклія, Голодницький «обережний, правильний, коректний, дипломатичний професіонал в морській галузі».