Депутат від пропрезидентської фракції «Слуга народу» Ірина Верещук, яка балотується на посаду столичного градоначальника, вважає чинного мера Києва Віталія Кличка своїм єдиним суперником. про це вона сказала в коментарі журналістам.

Так, відповідаючи на питання про те, наскільки сильним опонентом вона вважає телеведучого Сергія Притулу, Верещук відповіла: «Мій єдиний суперник - Кличко Віталій».

Коли нардепа попросили пояснити свою думку, вона обмежилася відповіддю: «Тому що. Я так вважаю. Ви ж мене запитали ». Разом з тим, Верещук знову закликала Кличко прийти на дебати.

Раніше Українці повідомляли, що телеведучий, комік, актор та волонтер Сергій Притула балотуватиметься від партії «Голос» на посаду міського голови Києва.

Про це він оголосив у вівторок, 11 серпня, під час презентації команд партії на місцевих виборах.

Сергій Притула
Сергій Притула

За даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного наприкінці липня, за Сергія Притулу на місцевих виборах готові проголосувати 10,4% киян. У 2019 році він брав участь у парламентських виборах під 30-м номером у списку, але не пройшов.

«Мені небайдуже те, що відбувається в Києві, бо я тут живу. Київ — це мій дім. І для мене вкрай важливе відчуття затишку і безпеки в моєму домі. Як будь-яка нормальна людина я хочу бачити кращий Київ», — сказав Притула під час виступу.

Він також пообіцяв, що йому «не набридне через пів року і він не складе мандат». Зазначимо, що лідер партії Святослав Вакарчук після виборів до парламенту і отамання мандату народного депутата через пів року склав його. Зробив це вже вдруге.

За словами очільниці «Голосу» Кіри Рудик, загалом у «Голосу» є 15 кандидатів у мери і 107 команд, які братимуть участь у місцевих виборах в Україні в жовтні 2020 року. Обирали їх за чотирма критеріями: патріотизм, антикорупційність, професійність і рішучість. Гасло «Голосу» на місцевих виборах — «Твій голос здатен».

Posted by Kira Rudik on Tuesday, August 11, 2020

Але українці у Фейсбук відразу розкритикували Кіру Рудик та Сергія Притулу за фото.

"Це реклама стомат клініки? Ну то, хоч би назву написали", - пише Михайло Меженков

"Реклама стоматологии какой-то?" - зауважив Саша Сависько

"жалко притулы.. связался с идиотами.." - жалкує Vitalii Smirnov

"Й***ні кловуни" - коротко резюмує Михайло Дутковський

"- Как сказать "зеленский" на киевском диалекте? - "притула" - жартує Tetiana Petryshyn

коментарі під постом Кіри Рудик
коментарі під постом Кіри Рудик

коментарі під постом Кіри Рудик
коментарі під постом Кіри Рудик