Українець Іван Носенко жорстко пройшовся по лідерці білоруської опозиції Світлані Тихановській. Також Іван зауважив, що цим вона дуже схожа на Петра Порошенка часів Майдану, який з бульдозера закликав не провокувати озвірілих міліціянтів.

Читайте нас у Google News!

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"Тихоновська вже закликала своїх виборців припинити насилля. Вилитий Петро Олексійович "стояти не провокувати, мирним шляхом, на бульдозері" - пише Іван Носенко.

Також Іван Носенко згадав так званих лідерів протестів Сергія Лещенка та Мустафу Наєма.

"Світлана Тіхановська запропонувала створити Координаційну раду для мирної передачі влади разом з представниками громадськості. Мустафа Найем, Сергій Лещенко, і чмошні Єгоркі Соболєві з чаєм і ковдрами вже в дорозі. Петро Олексійович страхує позаду на бульдозері", - пише Іван Носенко.

Світлана Тіхановська запропонувала створити Координаційну раду для мирної передачі влади разом з представниками...

Posted by Іван Носенко on Friday, August 14, 2020

Раніше Українці писали, що один з лідерів Української добровольчої армії, нардеп 8-го скликання Верховної Ради Дмитро Ярош висловився за те, щоб всі патріотичні, проукраїнські сили залишили в минулому образи і свої особисті амбіції, і почали шукати точки дотику з іншими проукраїнськими силами, які також стоять на одних і тих же принципах.

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

Таку думку Ярош висловив під час спілкування з журналістами після багатотисячної акції проти реваншу п'ятої колони Кремля, яка відбулася в центрі Дніпра.

За словами Дмитра Яроша, сьогодні потрібно говорити не тільки про об'єднання проукраїнських політичних сил на рівні окремих регіонів, того ж Дніпра, а й про об'єднання на загальнодержавному рівні.

Ярош висловив свою особисту думку, що партія п'ятого президента України Петра Порошенка «Європейська Солідарність» сьогодні має найбільші рейтинги серед інших проукраїнських сил.

Це потрібно доля тим, для кого слово «Україна» не порожній звук. Не потрібно розтягувати електорат, заплутуючи людей, потрібно об'єднуватися в один кулак з «ЄС» і давати відсіч Кремлю єдиним фронтом.

Екс-нардеп підкреслив, він вже не раз говорив, що сила українців в єдності. Це вже доведено історією. Україна здобули перемогу під час Революції Переваги, тому що об'єдналися.

Також вдалося зупинити російського агресора, лише після того, як відбулося об'єднання.