Служба безпеки України підтвердила, що не проводила службову перевірку щодо витоку так званих плівок Медведчука. Про це у Facebook повідомив нардеп від "Європейської солідарності" Володимир Ар'єв з посиланням на відповідь СБУ.

Зокрема, нардеп зазначив, що йому вдалося встановити кілька цікавих деталей щодо походження плівок із записами ймовірних розмов Медведчука з російськими чиновниками і ватажками так званих "Л/ДНР", які опублікувало в рамках свого розслідування Bihus.info.

За словами Ар'єва, з відповіді на його запит випливає те, що "або Бігус бреше і записи робила не СБУ, або, якщо записи робила СБУ, то служба свідомо покриває тих, хто злив ці матеріали і не проводить службової перевірки щодо витоку".

"У першому варіанті-це означає, що і Бігус, і СБУ отримали записи з одного джерела. Швидше за все, з РФ безпосередньо або з РФ через кур'єра в офісі президента. У другому-СБУ незаконно зливає матеріали, які використовують для обумовлення лідера головної опозиційної партії словами підозрюваного в держзраді", – зазначив нардеп.

Він додав, що відсутність перевірки витоку матеріалів говорить про покривання злочинців в СБУ або про відсутність таких записів у кримінальному провадженні взагалі.