Відомий журналіст і публіцист Роман Рак пише на своїй сторінці в Facebook, вчора розгорілася справжня дискусія після того, як стало відомо, що президент Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому в автокатастрофі співакові Кузьмі Скрябіну.

Читайте нас у Google News!

Кузьма Скрябін
Кузьма Скрябін

Аудиторія Facebook розділилася на два табори - тих, хто підтримав таке рішення і тих, хто висловився проти.

За словами журналіста, для нього особисто Кузьма Скрябін завжди буде чуваком, який в важливі історичні моменти був з протилежного боку барикад. У 2001-му, коли після вбивства Георгія Гонгадзе, активісти йшли на акції протесту, він їхав в тур на підтримку Кучми.

Коли в 2004 році активісти організовували людей на протести, які потім назвуть Помаранчевою революцією - Кузьма їздив з концертами і агітував за бандита Януковича. А після революції писав «шедеври» типу «нас кинули», хоча його ніхто не кидав. Його улюблені регіонали його не кидає, завжди вважали його своїм.

«Взагалі, я не пам'ятаю ніяких виборів, на яких Скрябін не лягав під якусь партію чи політика. А роздуплився вже коли почалася війна в 2014-му, але потім знову почав топити популістські гасла, які більше шкодили державі, ніж допомагали», - написала Роман Рак.

Він додає, тому, коли частина людей ліпить з Кузьми Скрябіна морального авторитету і сипле наліво і направо його цитатами, до них виникає лише одне питання: у вас все в порядку з пам'яттю?