Істоти, що стріляють кислотою, стають все більш поширеними через літній дощ. У національному парку Біг-Бенд в Техасі повідомляють про те, чому скорпіони-хлисти бродять по цій місцевості в даний момент.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Скорпіони, що стріляють кислотою, були помічені в національному парку в Америці, і відвідувачі були попереджені про зростання числа моторошних комах.

Національний парк Біг-Бенд попередив відвідувачів, що вони можуть побачити ці моторошні повзунки через збільшення кількості дощів у цьому районі, а павукоподібні, звані оцтами, виходять «зі своїх нір у пошуках їжі та любові».

Істоти, також відомі як скорпіони-батоги, зазвичай виростають до трьох дюймів у довжину.

Вони використовують свій рот, щоб вщипнути, а також свої хлистові хвости, щоб стріляти рідиною, яка на 85% складається з оцтової кислоти, основного інгредієнта оцту.

Істоти зазвичай зустрічаються в пустелі, але нещодавно вони виявили, що бродять по кущах і чагарниках національного парку в Техасі.

Кислотний скорпіон
Кислотний скорпіон

Вони ведуть нічний спосіб життя і полюють, відчуваючи вібрації передніми ногами. В основному вони полюють на безхребетних, таких як цвіркуни і скорпіони.

У парку заявили, що скорпіони "відносно нешкідливі, якщо ви їх не дратуєте".

Комахи в основному нешкідливі і не отруйні, незважаючи на свій страхітливий вигляд. Вони все ще можуть заподіювати біль, якщо кусаються, а їх рот залишається твердим. Кислота також може жалити, як якщо б оцет потрапив в поріз.

Ім'я істоти вводить в оману, оскільки насправді вони не скорпіони, хоча і виглядають як Скорпіони. Легенда свідчить, що якщо на вас окропити їх рідиною, ви можете цілими днями відчувати запах і смак оцту, хоча це міф.