На своїй сторінці в мікроблозі Twitter головний редактор російського телеканалу «Russia Today» та інформагентства «Росія сьогодні» Маргарита Симоньян прокоментувала новину про погіршення на здоров'я опозиційного політика Олексія Навального. Вона вважає, що у Навального різко впав цукор в крові.

Читайте нас у Google News!

Маргарита Симоньян
Маргарита Симоньян

«Ось ви не повірите, але ще вчора я сказала будинку, що у Навального, схоже, запущена гіпоглікемія. Це коли раптово різко падає цукор в крові. У мене буває таке, коли дуже довго не їм. Раптом крижаний піт градом, тремтіння, дика слабкість і розумієш, що йдеш », - написала одіозна пропагандистка.

Разом з тим, вона пояснила, що в такому випадку може допомогти швидке прийняття глюкози.

«Дали б йому в літаку ложку цукру, нічого б не було. Я воджу з собою рафаелку. Тому що лікарі давно мені докладно пояснили, що якщо під час нападу терміново не з'їсти щось солодке, далі непритомність і кома», - вважає Симоньян. При цьому вона додала, що її тітка померла, не вийшовши з гіпоглікемічної коми.

Нагадаємо, що Олексію Навальному стало погано вчора вранці під час перельоту з Томська в Москву. Після строкової посадки літака в Омську політика доставили в лікарню. За версією соратників, Навальному щось підсипали в чай.