Президент України вважає правильним, рішення: назначити перевибори. На фоні протестів проти несправедливих виборів, Олександр Лукашенко повинен мати сміливість та силу волі, щоб назначити нові вибори. Про це Зеленський заявив в інтерв'ю для каналу Euronews.

За словами Володимира Олександровича, він "обов'язково" би провів нові вибори через місяць, та запросив би на них іноземних спостерігачів. Тоді вибори стали б максимально об'єктивними.

"Уявимо, що я впевнений в собі, я впевнений в голосуванні людей, що я впевнена в собі людина. Чим я можу всіх заспокоїти? Я б точно сказав:" Через місяць буде нове голосування. І я балотуюся на нові вибори. Хто хоче балотуватися - вперед! "Я б запросив всіх, всіх міжнародних спостерігачів, всіх їх" Володимир Зеленський

Кожен кандидат може бути допущеним до нових виборів.

"Якщо Лукашенко переможе, то він переможе, якщо це буде хтось інший, то хтось інший. Це було б справедливо та увійшло в історію" - коментує Зеленський.

Нагадаємо, що лідери опозиції Білорусі не розглядають зміщення президента силою, та ще раз наголошують на проведенні лише мирних протестів.

Раніше "Українці писали, що люди розкритикували Зеленського за невдале звернення до білорусів.

Також читайте про думку Лукашенка щодо Зеленського.