Стосунки одіозного політика Віктора Медведчука з телеведучою Оксаною Марченко тривають уже понад 20 років.

Читайте нас у Google News!

Віктор Медведчук та Оксана Марченко
Віктор Медведчук та Оксана Марченко

Нещодавно пара відзначила 17-ту річницю шлюбу, і це надихнуло Оксану поділитися рецептами власного щастя, передає ТаблоID.

У своєму Instagram 47-річна жінка перелічила все, завдяки чому вони з чоловіком досі разом.

“Дорогі друзі, ми живемо з моїм чоловіком більше 20 років у щасливому шлюбі і недавно відсвяткували чергову річницю. Ось мої рецепти щастя. Любов починається там, де нічого не чекають взамін. Стосунки – це ручна робота в чотири руки. Потрібно щодня говорити, що ви любите один одного, навіть коли посварилися”, – заявила Марченко.

“Ми “точилки” один для одного. До шлюбу ми – як два незаточених олівця, якими неможливо нічого намалювати. У шлюбі ми знаходимо гостроту, межі і здатність творити. Ми не використовуємо матюки – в нашому будинку їх немає в сімейному лексиконі”, – запевнила Оксана.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

“Я теж не завжди права”, – визнала Марченко.

“Я його (її) вибрав (а) сама (сам). Ніколи не порівнюйте свого чоловіка або дружину з кимось “кращим” на ваш погляд. Найкраще – ворог хорошого”, – наголосила жінка Медведчука.

“Ти теж змінюєшся в шлюбі. У родині всі рівні. Справжні чоловіки ніколи не ображаються на жінок, а просто чекають, коли вони заспокояться і продовжують любити їх далі. Прощаючи один одного, не забувайте, що важливіше – не ображати”, – зазначила Оксана.

“Всі родичі, включаючи мам, не мають права впливати на ваші рішення, якщо ви їх про це не просите. Але у батьків є величезний досвід – користуйтеся ім. Мами, як гудзики, – на них багато що тримається”, – написала Марченко.

“Навчитися любити – це праця, довжиною в життя. Обіцяв передзвонити – передзвони. Запізнюєшся – попередь. Не смійся над (її / його) мріями. Визнайте свої помилки. Говоріть правду – тоді нічого не доведеться запам’ятовувати. Ніколи не сваріться на людях. Спочатку тричі подумай – потім промовч. Найкращі ліки – любов і турбота. Якщо не допомагає – збільшіть дозу”, – радить досвідчена дружина.

“Сім’я – це не справа випадку, а результат вибору – в ній не очікують чудес: її створюють…” – підсумувала Марченко.