Ведучий соціального ток-шоу «Говорить Україна», яке виходить у будні на каналі «Україна», Олексій Суханов поділився дитячими спогадами.

Ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов показав своїми підписникам у соціальній мережі фото з особистого архіву. На знімку маленький Олексій позує під час прогулянки.

«Я досі пам'ятаю те сіре пальто, з хутром на капюшоні та рукавах…я вже виріс, а воно все ще висіло в коморі і зникло зовсім непомітно, по-англійські, хоча було абсолютним продуктом радянської промисловості. А ще я страшенно не любив гуляти і батькам буквально доводилося мене вмовляти...виходив не далі за під'їзд, тому завжди був у курсі того, про що говорять сусіди...дослухався до того, що це стало справою життя. Маленький Альоша буквально «розчинявся» на вулиці тільки коли приїжджав до бабусі з дідусем…», - підписав фото Олексій Суханов.

Олексій Суханов
Олексій Суханов

6 грудня на телеканалі «Україна» вийде детектив із елементами комедії «Дитячий охоронець», де Олексій Суханов зіграв яскраву роль. За словами ведучого каналу «Україна», незважаючи на те, що сучасні діти дуже занурені у світ гаджетів, вони залишаються ангелами, завдяки яким дорослі створюють своє майбутнє.