ТікТокерша, точна копія голлівудської зірки Скарлетт Йоханссон, каже, що хоче жити своїм життям, але плакала на одній із зіркових прем'єр, коли, здавалося, ніхто не помітив її схожості.

25-річна Катерина Шумська, також відома як Кейт, має 10,2 мільйона підписників. Кейт настільки схожа на Скарлетт, що змогла кинути роботу менеджера з продажу в будівельній компанії, переїхавши в травні зі свого рідного міста Майкопа в Москву.

Однак життя моделі не завжди просте: вона каже, що в Росії мало роботи для двійників, і вона хоче просувати свою кар'єру.

"Я хотіла б одного разу зняти серію відеороликів про мою подорож до Америки, щоб зустрітися з самою Скарлетт Йоханссон. Мої шанувальники завжди запитують, чи розмовляла я з нею коли-небудь і чи знає Скарлетт про моє існування, - каже Катерина.

Скарлетт Йоханссон її двійник
Скарлетт Йоханссон її двійник

Вона зізнається, що не має уявлення, що говорити, коли люди ставлять їй ці питання, тому що вона ніколи не зустрічалася зі своїм двійником особисто.

Кейт не тільки просуває свою кар'єру двійника, але і хоче зробити собі ім'я.

"Я хочу жити своїм життям, а не життям Скарлетт", – сказала вона.

Модель каже, що вперше усвідомила свою надприродну схожість з приголомшливою голлівудською актрисою, коли деякі однокласники в школі зробили компліменти.

"Деякі шкільні друзі підійшли до мене, коли мені було близько 12 років, і показали мені фотографію, і я подумала: "Це я?". Вони сказали: "Ні, це Скарлетт Йоханссон, коли вона була дитиною", і я дійсно була вражена", – згадала Кейт.

Коли їй виповнилося 17, Кейт вперше спробувала себе в модельному бізнесі, але ненадовго. Замість цього вона перейшла на офісну роботу і піднялася до ролі менеджера з продажу в будівельній компанії – їй вдалося зібрати грошей на власну машину і квартиру до 22 років.