Про це повідомили в Instagram каналу, передають «Українські Новини».

"Вже 20 грудня о 20:45 довгоочікувана прем'єра нового сезону улюбленого серіалу "Свати", — наголошується в повідомленні, до якого прикріплений трейлер серіалу.

Серіал "Свати", ймовірно, транслюватиметься російською мовою.

Про закінчення зйомок нового сезону "Сватів" стало відомо влітку 2021-го року. З акторського складу в останньому сезоні телеглядачі побачать не всіх. Відомо, що в серіалі продовжили зніматися Людмила Артем'єва, Микола Добринін, Анна Кошмал, Федір Добронравов і Тетяна Кравченко.

Серіал "Свати" виходить з 2006 року. Прем'єра шостого сезону відбулася в 2013 році.

Автори серіалу планували випустити новий сезон в 2020 році, проте роботу над «Сватами» довелося зупинити через обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу.

Кадри з серіалу " Свати"
Кадри з серіалу " Свати"

Тим часом, актор "Сватів" Добронравов, який підтримав анексію Криму, може приїжджати в Україну. СБУ не забороняла йому в'їзд.

У березні 2019 шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним зняття заборони з серіалу «Свати» і дозвіл в'їзду в Україну російському акторові Федору Добронравову.

А СБУ дозволила в'їзд в Україну акторові Добронравову.

Російський актор зі "Сватів" виступив в окупованому Криму після скасування заборони на в'їзд в Україну. 8 квітня там показали запланований раніше спектакль» Пастка для чоловіка", де Добронравов зіграв одну з ролей. Потім, 10 квітня, Добронравов грав у цій виставі в «музичному театрі Криму» в Севастополі.

У жовтні 2017 року СБУ заборонила в'їзд в Україну на 3 роки російському акторові Добронравову, а Держкіно заборонило показ серіалу "Свати".

Раніше Володимир Зеленський розкритикував заборону "Сватів" за допомогою ролика, побудованого на грі в наперстки.

Тим часом, 16 липня в Україні почали діяти нові норми закону про мову, які, зокрема, зобов'язують телеканали показувати фільми і серіали українською мовою.

30 липня канал "1+1" повідомив, що втратив 41% аудиторії серіалу "Свати" після трьох днів трансляції з українським дубляжем.