Дмитро Гордон – справжній феномен української журналістки. У його доробку вже понад 1100 інтерв’ю зі знаменитостями, політиками та різними одіозними особистостями. А два ютюб-канали Гордона сумарно налічують майже 4 мільйони підписників. Деякі ж записані інтерв’ю журналіста з різними неоднозначними персонами й взагалі зчинили чимало галасу у суспільстві та ЗМІ. Особисте життя журналіста не менш цікаве.

«Я хочу сказати, що Олену Сербіну називають моєю першою дружиною. Це не так. Моя перша дружина Наталія», – розповів журналіст.

Виявляється, перша дружина журналіста була наполовину білорускою. І той шлюб тривав аж 8 років. Назвав Гордон і причину, з якої подружжя розлучилися.

«Закінчується кохання. Це нормальна ситуація для будь-якої людини. До речі, я зазвичай шанобливо до своїх колишніх дружин ставлюся, і завжди по-доброму все пригадую. Ми спілкуємося, і у нас є діти», – розповів Дмитро Гордон.

Фото Дмитра Гордона
Фото Дмитра Гордона

Нині Дмитро Гордон вже у третьому офіційному шлюбі. Його дружина Олеся також журналіст і на 17 років молодша за нього.

«Олеся - це не просто дружина, Олеся - мій найближчий друг. Це людина, якій я нескінченно довіряю. Це найкращий, блискучий журналіст, дуже розумний. Вона здатна давати пораду, яка може повністю змінити ситуацію. І це дуже тактовно і делікатний. Ви не повірите, у нас немає конфліктів. Ми жодного разу не сварилися. Ми ніколи не підняли голосу один на одного. Іноді, коли діти кричать, між собою зясовують стосунки, я кажу їм: «Скажи мені, будь ласка, чи ви почули, що хтось говорить голосно у нашому домі? Ви погано чуєте?», я запитую дочку. «Ви почули крик від мене?». Вона виглядає, каже: «Ні». «Ви почули крик від матері?». «Ні», - говорить. «Ви почули від когось іншого?». Відповідь - «Ні». Я кажу: «Чому ж ви кричите?». Я кажу це дуже спокійно...», – поділився подробицями особистого життя журналіст.