Відомий український співак, автор пісень і композитор, підкорювач жіночих сердець Олег Винник поділився знімком з популярного телешоу "Маска". Він розповів про свої враження від проекту і показав фото із зірковими колегами по суддівському столу.

Відповідну публікацію Олег Винник оприлюднив у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

"Напередодні фіналу шоу @maskaukrainetv хочеться відзначити, які у мене круті, яскраві та самобутні колеги 🤩 І що мені подобається - за столом детективів ми можемо поводитися як в житті: спілкуватися, сперечатися, веселитися, а іноді навіть кричати від емоцій, створюючи балаган, але ж саме в цьому весь кайф! Бо "МАСКА" - це шоу, яке дарує чудовий настрій та незабутні враження" 🥳🔥", - написав у своїй публікації відомий український співак Олег Винник.

Численні фоловери популярного артиста не промовчали побачивши його нового поста. Вони почали обговорювати його, залишаючи безліч коментарів під публікацією Олега Винника.

"Що занадто, то нездраво...іноді видно, що не щиро і натягнуто. Тільки Данилко як дитина завжди природний🙌", "може хто і кайфує,але ви,Олег,там явно не кайфуєте, не Ваше терені.Сидіть тихенько в сторонці сумний,замріяний, відчужений.У кадрі ви не часто, але і на тому спасибі.Будь-яка зустріч з Вами в радість.Головне, що б все у Вас складалося благополучно і Ваша праця приносив вам радість і був плідним.Натхнення Вам у творчості і в житті і міцного здоров'я.Чекаємо графік весняного туру.😘", - написали в коментарях українці.

Коментарі зі сторінки Олега Винника в Instagram
Коментарі зі сторінки Олега Винника в Instagram

Коментарі зі сторінки Олега Винника в Instagram
Коментарі зі сторінки Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що відомий український співак Олег Винник вперше розкрив таємницю про дітей.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Олег Винник просить українців про допомогу.

Також портал "Українці" писав, що відомий виконавець Олег Винник похвалився своїм тілом.