Українська співачка і автор пісень, у минулому-Борис Апрель, трансгендерна дівчина Зианджа відверто розповіла про зміну статі. За словами співачки, вона не змінювала стать, а лише заявила, що вона - трансгендерна дівчина.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці "zirkovyi_shlyah" в Instagram.

"Співачка Zi Faámelu (Зіанджа) не робила операцію зі зміни статі 😮@zifaamelu зізналася, що телебачення все перекрутило, а піарники порадили мовчати: "У заяві 2014-го я сказала, що "наважилася на це", коли мала на увазі камінг-аут як трансгендерна дівчина. Українська преса та ТБ все перекрутили. Мовляв, для народу зрозуміліше... Так, у мене залишився чл*н між ногами! Так, я можу мати своїх дітей, якщо захочу! Так, я повноцінна жінка!".І додала, що більше не мовчатиме, адже ЛГБТ-спільнота повинна бути почутою 💛", - написали в публікації під публікацією.

Люди в Інтернеті після того, як дізналися таку новину, почали миттєво її обговорювати. Фолловери стали висловлювати свою думку, залишаючи коментарі під публікацією за участю української співачки Зіанджі.

"Фух , аж легше стало коли дізналась цю інформацію ✊🏻Можна видихати 😂", "Яка корисна інформація...🤦🏼🤦🏼🤦🏼", "🤦🤦🤦🤦🤦🤦 Куди ми котимось!!!! Куму бл*ха це нах*р треба, чл*н є, а мізків нема, браво, всі дуже раді 👏👏👏👏", - написали в коментарях під постом в соціальній мережі.

Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Нагадаємо, що відома українська співачка Наталія Могилевська показала свою суперздатність.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Надя Дорофєєва постала перед камерою в напівголому вигляді.

Також портал "Українці" писав, що українська співачка Ані Лорак показала себе в зухвалому вбранні.