Популярний український виконавець і ведучий, переможець гумористичного шоу "Ліга сміху" і чоловік співачки Наді Дорофєєвої Володимир Дантес поділився своїми страхами. Артист розповів про те, чого він боїться найбільше в житті.

Відповідну публікацію Володимир Дантес оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Не рекламний пост! Про страхи (ну майже) Я вже зрозумів, що навіть по фото можна зрозуміти коли реклама, а коли ні. Вирішив відразу попередити, що інформативний пост) я підписаний на аккаунт де постійно викладають прикольні, Сучасні, життєві і ситуативні страхи) наприклад: корпоративи на трьох роботах співпадуть не накритий салат, а він завітриться ти згориш раніше, ніж дедлайн Ну кайф же🤣 подумав, А що за страхи у мене. Ну з останніх))", - написав Володимир Дантес.

Відомий артист назвав свої головні страхи і розповів про те, чого він боїться найбільше. Співак також розповів про те, як він боїться не виправдати очікувань і не отримати щось нове.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

"Це знаєте, як з фільмом який всі розхвалюють і ти вже йдеш з такою завищеною планкою, що виявляється Фільм г*вно, а люди, які хвалять, ну просто тю-тю🤣 у мене було, коли мене розхвалили, як ведучого, я прийшов на кастинг і каааак обіс*ався))) не виправдав свої і продюсерів очікування. 3. Страх, що не буде чогось новенького. Це коли оновлюєш стрічку, а там нічого нового😱 або чекаєш повідомлення, мав, оновлюєш, а нічого🤯", - також додав український виконавець Володимир Дантес.

Нагадаємо, що український виконавець Володимир Дантес підняв тему рівноправності.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий співак Володимир Дантес поділився зворушливою розповіддю.

Також портал "Українці" писав, що український співак і ведучий Володимир Дантес здивований, куди поділася романтика.