Відома українська виконавиця, Талановита Ведуча та учасниця розважального проекту "Маска" Оля Цибульська присвятила свій пост участі в шоу. Вона розповіла про поведінку людей і поділилася своїми враженнями від участі в шоу "Маска".

Відповідну публікацію Оля Цибульська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Постараюсь відповісти на кожне питання про шоу, яке залишиш в коментарях! Бо не встигаю робити цього в діректі 🔥Як і обіцяла - показую залаштунки і залишаю тобі ще раз мій спіч з суперфіналу. Хочу, щоб ти не проскролила, а відчула. Чи відчув. Ви багато про нього пишете. А значить все було недарма. І я достукалась. 💔", - написала українська співачка Оля Цибульська у своїй публікації.

Артистка розповіла про те, що люди віддають перевагу певному виду поведінки, а щирість і індивідуальність нікого не цікавлять. Також Оля Цибульська поділилася своїми враженнями від шоу "Маска", в якому вона брала участь.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"Но вот незадача! Люди и общество в целом любят и одобряют только определённый вид поведения. И вот эти вот наши "искренность" и "особенность" никому не нужны. Если бы я была в маске Мышки или Надежды - шансов победить у меня было бы гораздо больше. Но Скандал - это лучший эксперимент в моей жизни. Концептуальный в каждом номере и в каждой фразе", - також стверджує популярна артистка.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Оля Цибульська показала себе у відвертій сукні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка і ведуча Оля Цибульська насмішила фото зі співаком Віталієм Козловським.

Також портал "Українці" писав, що співачка і ведуча Оля Цибульська нарвалася на критику через невдалі танці.