Українська телеведуча, співачка, композитор і блогер, а також зірка програми "Орел і Решка" Регіна Тодоренко знатно осоромилася на публіку. Артистка поділилася щасливими моментами з життя, розповівши про атмосферу свята, і зганьбилася через рекламу.

Відповідним відео Регіна Тодоренко поділилася у своєму профілі в Instagram.

"Я весь час кудись поспішаю ☺ ️ але є ті моменти, в які так хочеться зануритися з головою. Пожити в моменті, відчути всі емоції і розділити їх з близькими людьми або самою собою💫 а часу не завжди вистачає – і тому доводиться не тільки працювати, але і починати святкувати Новий рік на бігу, щоб встигнути насолодитися кожною миттю! А створити чудову атмосферу свята в той час, і в тому місці, коли вам цього найбільше хочеться, допоможе Асті! Коротше кажучи, Додасть ігристого настрою в кожен момент!🥂 ✨", - написала у своїй публікації українська співачка Регіна Тодоренко.

Користувачі соціальної мережі не змогли обійти стороною її новий пост і почали його коментувати.

"Знову реклама... 🤔 А як добре все починалося😂 👌", "реклама алкоголю заборонена в мережі️️", "якого бренду ваше плаття ? Однак рекламу алкоголю не очікувала у вас побачити, адже на вас підписано багато дітей", - написали в коментарях фоловери Регіни Тодоренко.

Коментарі зі сторінки Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі зі сторінки Регіни Тодоренко в Instagram

Коментарі зі сторінки Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі зі сторінки Регіни Тодоренко в Instagram

Нагадаємо, що відома українська співачка і ведуча Регіна Тодоренко розповіла про проблеми зі здоров'ям.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська ведуча Регіна Тодоренко розповіла, куди поділися її жіночі груди.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча Регіна Тодоренко зганьбилася через худорлявість.