Популярна в Україні співачка, телеведуча і колишня головна героїня найромантичнішого телепроекту "Холостячка" Злата Огневич підвела підсумки року. Відома артистка подякувала всій команді і розповіла про те, що з нею сталося за рік.

Відповідну публікацію Злата Огневич оприлюднила у своєму профілі в Instagram.

"Проект "Холостячка" @kalynove , шанс на мільйон, який мені випав 🙌 🏾 Я довірилася Всесвіту і тепер точно знаю-все було не дарма, далі тільки крутіше. Вже тільки за одне знайомство з @beschastna_tania я дякую і радію всім серцем. Та й вся наша команда проекту #Холостячка!!! Я ніколи і ні з ким крутіше Вас ще не працювала! 🌟 🌟 🌟 Я танцювала під дощем, купалася в любові і пелюстках троянд (буквально), втрачала і відкривала нове, падала з висоти і падала в свою, особисту безодню... продовжувала політ ✈️...", - написала українська співачка Злата Огневич.

Також вона розповіла про те, який досвід вона змогли знайти і які емоції вона відчувала. Крім того, Злата Огневич розповіла про душевний стан.

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч

"Я менше контролюю процес, а більше за ним спостерігаю. Дію зі стану розслаблення, спілкуюся з тими, хто дійсно відгукується, вибираю, відмовляю і не даю непрошених порад ( це мій останній оч крутий навик😉 😎). І дякую за все 🙏 🏽 ❤ ️ мої улюблені, дякую і вас за цей дивовижний рік і за те, що разом зі мною! Нехай буде якомога більше щасливих людей, наповнених, усвідомлених ❤️", - також стверджує українська артистка.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Злата Огневич заінтригувала публіку несподіваною заявою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Злата Огневич показала себе з кухарем Євгеном Клопотенком.

Також портал "Українці" писав, що українська співачка і ведуча Злата Огневич показала Відверті кадри.