Відома в Україні телеведуча, ведуча новин на каналі "1+1", а також володарка премій "Телезірка" та "Телетріумф" Лідія Таран написала важливий пост. Вона розповіла про те, як потрібно правильно жити, і поділилася своїми уподобаннями.

Відповідну публікацію Лідія Таран розмістила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

"Першого січня 2022 року ( чи 2222го😜) я точно не прокинусь іншою людиною. Я прокинусь такою ж Лідою, яка точно не сяде на дієту, не побіжить 10 км, не почне жити за планом і рекомендаціями кращих коучів з щастя😀 Я за те, щоб у нас у всіх було право на паузу і право на розбіг, право бігти марафон і пересуватись короткими приставними кроками☺️", - написала українська телеведуча Лідія Таран у своїй публікації.

За її словами, на жаль, з завтрашнього дня світ не зміниться в кращу сторону. Як каже Лідія Таран, у світі залишаться ті ж проблеми, а керувати ними будуть ті ж люди.

Фото Лідії Таран
Фото Лідії Таран

"Я за те, щоб нам щодня було кого міцно обіймати і сильно любити! 😍 Щоб нам було з ким подорожувати, сперечатись, говорити і мовчати! Це і робить наш недосконалий світ прекраснішим☺️ Обіймаю всіх своїх підписників і бажаю нам саме такого Року🤗❤️🎊 🥂 Ваша ЛТ ( ну це я загнула🤪)", - також додала Лідія Таран.

Нагадаємо, що відома українська телеведуча Лідія Таран поділилася зворушливою історією.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна ведуча Лідія Таран поділилася новорічними фото.

Також портал "Українці" писав, що відома ведуча України Лідія Таран показала сімейні знімки з дочкою.