Знаменитий в Україні співак, народний артист і ректор Київського університету культури, блогер Михайло Поплавський представив кадри з презентації нового кліпу. Відомий виконавець розповів про зйомки кліпу, показавши себе в компанії студенток.

Відповідні фото і відео Михайло Поплавський розмістив у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

"Презентація нового концертного кліпу на пісню "Щастя є"❤️"Щастя є" – це моя життєстверджуюча філософія. Потрібно любити людей, любити життя, радіти життю. Зйомки відбулись з використанням сучасних світових технологій: LED cube, VR-технологій, 3D графіки та інших. Головні героїні кліпу – @alina_poplavska_ @vitalievna1110 @keeyt_gy Режисерка - @viniarskaya Другий режисер – @michaelkharchenko Оператор-постановник – Павло Комар", - вказав у своєму пості ректор Київського університету культури Михайло Поплавський.

Крім того, український виконавець підкреслив, що його фанати вже можуть подивитися новий кліп, оскільки він вже з'явився у вільному доступі на його каналі в YouTube. Також Михайло Поплавський звернувся до своїх шанувальників з важливими настановами.

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський

"Будьте оптимістами. На оптимістах тримається світ, песимісти лише глядачі 😎 Дивіться та діліться враженням в коментарях 😍", - також стверджує відомий український артист Михайло Поплавський.

Нагадаємо, що український співак і ректор Михайло Поплавський показав, як він розважає своїх студентів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист і блогер Михайло Поплавський показав масштабну вечірку.

Також портал "Українці" писав, що популярний український співак, блогер і ректор Михайло Поплавський розповів про відкриття величезної ферми.