У соціальній мережі показали, як за багато років змінився знаменитий український боксер і брат мера Києва Віталія Кличка Володимир Кличко за багато років. У мережі показали, як він виглядав в юності і як він виглядає сьогодні, в 45-річному вік.

Відповідну публікацію оприлюднили в профілі "zirkovyi_shlyah" в соціальній мережі Instagram.

"Боксер Володимир Кличко в юності і зараз 😎що скажете, 45-річний спортсмен @klitschko дуже змінився? Ділитися в коментарях 👌", - підписали під знімками Володимира Кличка в соціальній мережі.

Люди в соціальній мережі, які помітили знімок українського боксера-професіонала в профілі, не змогли стримати своїх слів. Фоловери почали висловлювати свою думку щодо того, чи змінився Володимир Кличко на сьогоднішній день.

"Звичайно що так....ніс розтрощений,шкіра обвисла, вік нікому не додає молодості,це природньо і нікуди не дітися від цього! Це ж 45, а не 25😉", "який красень, богатир, успішний, багатий чоловік, чемпіон і що на Україні дівчини не знайшлося, яка йому дітей народить і любити його буде беззавітно? А? Дивно....", "Мізки всього лише відшибли, а так не особливо змінився...😄 👍", - прокоментували публікацію за участю українського боксера в соціальній мережі.

Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Нагадаємо, що колишня дружина боксера Володимира Кличка Хайден Панеттьєрі привітала їх спільну дочку з днем народження.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український боксер Володимир Кличко відмовився від контракту з промоутером Доном Кінгом на 5 млн доларів.

Також портал "Українці" писав, що відомий український боксер Василь Ломаченко здобув перемогу на черговому поєдинку.