Одна з найяскравіших українських співачок, актриса і ведуча, а також учасниця проекту "Маска" Оля Полякова показала спільний виступ з артистом DZIDZIO. Відома артистка заспівала саундтрек до нової комедії, де вона грає разом зі співаком.

Відповідне відео Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

"Разом з @dzidzio заспівали нашу прекрасну пісню "Щасливі люди" на новорічній @maskaukrainetv. Нагадую, в кінотреатрах вже йде фільм #Зіркізаобміном, в якому вона стала саундтреком. Почніть цей рік з доброї сімейної комедії 😃", - написала у своїй публікації відома виконавиця.

Користувачі мережі і підписники Олі Полякової не змогли пройти повз, щоб не черкануть кілька слів під постом. Вони почали висловлювати свою думку щодо спільного виступу і залишати безліч коментарів.

"Вже нудить від цих двох клоунів (ще прикріше що у Дзідзьо реально крутий голос, але поточний Колгоспний репертуар все псує), у нас стільки прекрасних виконавців з голосами і навіть змістом в піснях... але балом правлять клоуни і гроші.... прикро", "що у Остапчука за костюм!???🤷 🤷 🤷 Який ідіот це на нього натягнув??? Він дорослий чоловік, а не дитина в дитсадку... Повна маячня..", "Мені так сподобалася на початку фільму фраза полі "Скільки разів я казала, див не буває, чудес не буває, є тільки мама, яка працює 24/7" 😂 🙈 ви зіграли дуже круто🎉", - написали в коментарях фоловери української співачки.

Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка і актриса Оля Полякова виступила зі спільною піснею з Олегом Винником.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співачка, актриса і ведуча Оля Полякова показала себе в несподіваній позі.

Також портал "Українці" писав, що популярна українська артистка Оля Полякова станцювала разом з Олегом Винником і Володимиром Остапчуком.