Український боксер-професіонал і абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик знатно оскандалився через свою рекламу в профілі. Професійний спортсмен рекламував компанію Parimatch і нарвався на критику від публіки.

Відповідну публікацію Олександр Усик оприлюднив у своєму профілі в Instagram.

"Легальність - кит, на одному з яких стоїть весь цивілізований світ. Важливо дотримуватися законів та діяти відповідально до себе та до оточуючих. Я - амбасадор відповідальної гри єдиної легальної букмекерської компанії в Україні @parimatch.ukraine . Яка взяла на себе відповідальність не лише за своїх гравців, а й перед усім суспільством. Ми схожі ментально - щоразу виходячи до рингу я беру на себе відповідальність та представляю не лише себе, а роботу усієї команди та презентую країну на міжнародному рівні. Parimatch - бренд, створений в Україні, що також презентує її по всьому світі. Знай наших!🇺🇦", - написав у своєму пості український боксер Олександр Усик.

Користувачі мережі не оцінили новий пост професійного спортсмена і почали його засуджувати в коментарях під постом.

"Брат ти ж не потребуєш грошей, ставки це зло 😢", "Нуууууу.... У тебе ж багато грошей! Навіщо рекламувати цю хр*нь???", "Можна відписуватися...і Саню купили з потрохами. Далі підуть підставні бої за величезні бабки. Спорт закінчився...Здрастуй бізнес.😂", - написали в коментарях фоловери Олександра Усика.

Коментарі зі сторінки Олександра Усика в Instagram
Коментарі зі сторінки Олександра Усика в Instagram

Коментарі зі сторінки Олександра Усика в Instagram
Коментарі зі сторінки Олександра Усика в Instagram

Нагадаємо, що український футболіст Андрій Шевченко поділився загальним знімком з боксером Олександром Усиком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український боксер Олександр Усик зганьбився на публіку.

Також портал "Українці" писав, що професійний боксер Олександр Усик показав свій новий імідж.