Успішна і відома українська хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona поділилася дуже важливим постом у соціальній мережі. Вона розповіла незвичайну історію з життя школярки, щоб українці задумалися над тим, що відбувається з нинішньою молоддю.

Відповідний пост Alyona Alyona розмістила в своєму акаунті в Instagram.

"Гортай карусель. Там цікавий текст →", - підписала публікацію українська артистка.

Варто відзначити, що артистка торкнулася дуже сильної і важливої теми на сьогоднішній день. Багатотисячні українці, які підписані на сторінку Олени, підтримали її в коментарях під публікацією.

Фото Олени Олена
Фото Олени Олена

"По-моєму підхід "давайте це просто не робити" тут взагалі не працює. Секстинг вже давно став нормальною частиною життя, а зливи фоток трапляються не тільки з підлітками, А і з дорослими теж. Тому думати, що підлітки просто візьмуть і перестануть відправляти нюдси просто тому що вони підлітки-така собі ідея", "все вірно написано! Зараз потрібно обов'язковим уроком в школі ввести "сексуальне виховання". Сьогодні модно і НУДНО про це говорити. Починаючи з 5-го класу!", "Коли люди, розуміють, що це просто фото і ніхто не має права за це засуджувати, тоді світ житиме щасливо", - написали відгуки фоловери реперші.

Коментарі на пост зі сторінки Альона Альона в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки Альона Альона в Instagram

Нагадаємо, що Українська реперша Олена Олена здивувала фанатів несподіваним образом.