Популярний український співак, колишній представник України на "Євробаченні" MÉLOVIN дав відверте інтерв'ю. Він розповів про найчуттєвіші моменти зі свого життя.

Відповідний пост розмістили на сторінці «Зоряний шлях» в Instagram.

"Велике інтерв'ю з MÉLOVIN Співак розповів про справжнього себе, перемогу на шоу МАСКА @maskaukrainetv, кохання та психотерапію. Хто відмовляв артиста робити камінг-аут? Як його підтримала після зізнання Тіна Кароль? З ким зараз @melovin_official будує стосунки? Дивіться відверту розмову на YouTube за посиланням у сторіз та шапці профілю", - підписали публікацію в соціальній мережі.

Українці, які побачили дану публікацію, не змогли стримати своїм емоцій. Фанати молодого українського виконавця не пройшли повз відвертого інтерв'ю і написали чимало відгуків під публікацією.

Melovin
Melovin

"Вже подивилась.Моє шанування інтерв'ю юєру та гостю,яким захоплююсь вже давно З прийдешнім Новим роком!", "Дякую за інтерв'ю! Завжди дивувало, як людина з такою тонкою душевною організацією може бути такою сильною. Що ж, значить це його шлях-через терни до зірок! Щиро бажаю йому особистого щастя, душевної рівноваги та надзвичайних творчих злетів", "Дуже дякую за інтерв'ю він дуже сильний, одночасно з цим він людина з ніжним серцем. Хай буде щасливим", - написали українці вод відеороликом.

Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram

Нагадаємо, що Меловін показав, кого він вніс з чорний список.