Популярна в Україні співачка, гаряча модель і талановита актриса, солістка групи "NikitA" Даша Астаф'єва написала важливий пост у своєму профілі. Артистка зробила фото у відвертому купальнику і розповіла про те, як людині важливо відлітати.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва оприлюднила у своєму профілі в Instagram.

"• Людині треба відлітати. Цей факт, кожен раз дає відчути себе живим і справжнім. Я є. Це перше, що відчуваєш коли ноги торкаються далекої землі. В черговий раз полетіла в приємній компанії-Книга 🤍 початок не дає засумніватися в правильності вибору. Ділюся: депресія – це розрив любові. Щоб любити, потрібно мати здатність впадати у відчай, коли втрачаєш, і депресія є механізм такого відчаю", - написала у своєму профілі українська співачка і модель Даша Астаф'єва.

За словами артистки, коли настає депресія, вона пригнічує особистість і здатність любити. Тому Даша Астаф'єва розповіла, що допоможе захистити людину від депресивного стану.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

"Ліки і психотерапія допомагають цьому захисту, допомагають любити і бути коханими, і в цьому, власне, і полягає їх дієвість. У доброму настрої одні люблять себе, другі-інших, треті – свою роботу, четверті – Бога; будь-яка з цих прихильностей зміцнює життєво важливе усвідомлення мети, яке протилежне депресії. Іноді любов залишає нас, та й ми залишаємо любов", - також додала відома модель, співачка і актриса.

Нагадаємо, що відома українська співачка Даша Астаф'єва показала спільне відео з Олексієм Дурнєвим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка і актриса Даша Астаф'єва поділилася гарячим фото.

Також портал "Українці" писав, що популярна модель, актриса і співачка Даша Астаф'єва показала себе в пікантному вбранні.