Відома в Україні телеведуча і актриса, громадський діяч Маша Єфросиніна розповіла про спеціальний випуск нового проекту. Телезірка розповіла про відверте інтерв'ю зі знаменитою артисткою Іриною Білик і про інші відвертості.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Навесні минулого року в ефірі каналу @stbua вийшов спец.випуск проекту "Мій Секрет", героїнею якого стала Ірина Білик. У Іри був ювілейний тур, і багато особистих змін. Але ми все одно переживали, як глядач поставиться до повернення на телеекран жанру інтерв'ю. Переживали через вельми парадоксального явища: в Інтернеті цей жанр один з найпопулярніших в останні роки, а на телебаченні завжди вважався ризикованим. І ось епізод з Ірою подивилися майже як "кріпосну"😉", - написала Маша Єфросиніна у своїй публікації.

Також українська телеведуча розповіла, як важливо всім бачити справжність популярних знаменитостей. Маша Єфросиніна розповіла про те, що щоп'ятниці виходитиме нове інтерв'ю, і відверта розмова з Іриною Білик теж незабаром з'явиться.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

"Але рівно з такою ж силою я висловлюю своє захоплення тим, хто наважився! Кожне інтерв'ю, яке ви будете відтепер дивитися по п'ятницях о 19: 45-це, без перебільшення, десятки годин розмов... сьогодні я запрошую вас до прем'єри! О 19:45 на @stbua в ефірі прем'єрний випуск #МійСекрет з героєм @kot_jenya але це ще не все! Відразу після нього буде показана розширена версія того інтерв'ю з Іриною Білик, яке розірвало ефір навесні! Приємного Вам перегляду!", - написала відома ведуча Маша Єфросиніна.

Нагадаємо, що українська телеведуча Маша Єфросиніна розповіла про спільне шоу зі співачкою Олею Поляковою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведуча Маша Єфросиніна розповіла про цікаву дискусію.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Маша Єфросиніна розповіла про свою залежність.