Відома сольна співачка і дизайнер, колишня учасниця групи "Время и Стекло" і суддя нового сезону шоу "Голос країни" Надя Дорофєєва розповіла про свій відпочинок. Молода українська виконавиця поділилася своїми враженнями від Тулума.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Мої топ 5 вражень від Тулума 1) Їжа ! Сссссильно смачно! І не просто так саме Мексиканська їжа входить в список нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО 2) вночі паті-Днем препаті . Так, вечірки тут на кожному кроці ! На Каа!!! З ранку музика грає тихіше - але скрізь 💜 а до вечора вона зливається в один туц-туц) і саме незвичайне , що люди тут відчувають себе так відкрито, ніхто не тисне по кутах і не соромиться, всі танцюють !", - каже відома артистка.

Крім того, молода співачка розповіла про те, що погода в Тулумі є для неї комфортною. Також Надя Дорофєєва розповіла про цікаву церемонію, на якій вона побувала разом з Володимиром Дантесом.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

"5) церемонії Ну всі ви знаєте аяуаску, а ось ми випробували легшу варіацію на тему церемоній - темаскаль. Це щось на зразок лазні, в якій ви перебуваєте 3 години. У цій парильні ви співаєте, граєте на інструментах, говорите про бажання і наміри , плачете або смієтеся або і те і інше , медитуєте і очищаєтеся . Нам сильно зайшло . Скоро залишу вам ще мої 5 місць ❤ ️ Зберігайте 🎀", - додала також молода артистка Надя Дорофєєва.

Нагадаємо, що відома українська співачка Надя Дорофєєва поділилася своїми враженнями від Мексики.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Надя Дорофєєва показала моменти з особистого життя.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Надя Дорофєєва показала себе в нижній білизні.