Відома українська актриса, член студії "Квартал-95" Олена Кравець поділилася відвертою публікацією в соціальній мережі. Вона звернулася до українців, щоб розповісти про свої зміни.

Відповідний пост Олена Кравець оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Загалом, це ... як сказати...) Я довго вирішувалася, відмовлялася, сумнівалася, але сьогодні психанула... і, здається, тільки що створила свій канал в Telegram! Не знаю, що з цього вийде, хлопці, але після абсолютно несподіваної кількості теплих слів і відгуків на адресу нашої розмови з @mashaefrosinina в її "іспиті", я якось наважилася, розправила плечі і серцю моєму захотілося змін! Дякую вам за це натхнення! Спасибі тобі, Маш якби не ти, нічого б не було..)))) Цей канал - моя подяка всім тим, хто дивився, слухав, реагував, писав в личку і просив "ще!" Враховуючи мою "активність" в соцмережах, відчуваю, мене чекає хвилюючий новий досвід... Ок, спробую "вийти з сутінків" головне почати... Ну, і ще пам'ятати, що "I'm not f**king perfect" посилання в профілі. Буду рада вам) Ваша Л", - підписала пост Українська телезірка.

Численні підписники української артистки не пройшли повз і почали писати свої думки під публікацією зірки.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

"Коли я працюю зі своїм психологом, я можу твердо сказати, що я в терапії. Коли я зустрічаюся з тобою, я можу твердо запитати, чому не ти мій психолог?!", "Досі ходжу в цих "обіймах" від вашого інтерв'ю я мріяла не виходити з цієї аури спасибі за телеграм-канал. Вже біжу", - залишили відгуки фоловери Едена Кравець.

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Нагадаємо, що Олена Кравець розповіла, як отримати натхнення.