Відома українська співачка, колишня бек-вокалістка артиста Монатіка і екс-учасниця шоу "Голос країни" Lida Lee здивувала публіку своєю історією. Дівчина розповіла про те, як вона хотіла збільшити груди, але так і не зважилася прийти на операцію.

Відповідну публікацію оприлюднили на сторінці "zirkovyi_shlyah" у соціальній мережі Instagram.

""Я втекла з-під хірургічного ножа" 👇 Lida Lee розповіла, як на одному з кастингів їй порадили видалити нижні ребра та збільшити груди. @lidalee_official пригадує — плакала й не розуміла, як це пов'язано з музикою. Втім, подібне їй казали не востаннє. Комплекси посилилися", - написали під фотографіями української виконавиці Lida Lee.

Але все ж співачка вирішила відправитися до хірурга, поміряла імпланти, призначила операцію, на яку все-таки не прийшла. У той момент Lida Lee вчасно одумалася і не доїхала до клініки.

Фото Lida Lee
Фото Lida Lee

""Сідаю до автівки, їду у бік клініки. В одну мить мене неначе б'є струмом, тіло пробирають дрижаки. Я не ляклива, але стало страшно. У голові була лише одна фраза: "Не роби цього!". Ліда зрозуміла, що варто прийняти своє тіло — живе, справжнє. І скасувала операцію, про що анітрохи не шкодує ❤️", - також написали в публікації.

Нагадаємо, що український співак Монатік показав яскравий святковий кліп з Lida Lee.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Монатік виступив на сцені Кварталу-95 з Lida Lee.

Також портал "Українці" писав, що молода співачка, актриса і блогерка Анна Трінчер збільшила груди.