Перша леді Олена Зеленська показала, що їй не байдуже, чим харчуються діти в українських школах та дитячих садках. Але багато хто закидав родині президента, що нехай розповідають, чим же вони харчуються. Адже, приміром, всі пам'ятають фото Володимира Зеленського з шаурмою на заправці.

Тож Олена Зеленська відкрила завісу здорового харчування у своїй родині та розповіла деталі у своєму Instagram.

"Як і більшість із нас, прийшла до здорового харчування не одразу (про що зараз шкодую). Після народження доньки я, як і багато жінок, виявилася дещо важчою й ширшою, ніж раніше. 🙂 Вирішила, що регулярні заняття спортом швидко виправлять ситуацію, і я знову дивитимуся в дзеркало із задоволенням. Не змінювала раціон, їла все, чого хотілося. Минув рік… Вправи набридли, мотивація зникла, кілограми – ні", – згадала Олена Зеленська.

То ж першій леді довелося задуматися над іншими способами.

"Нарешті я усвідомила, що в житті все повинно бути збалансовано. Має бути спорт (фізкультура, те, що подобається, що не набридає, що дає енергію та заряджає). Має бути раціональне харчування – без виключення якихось продуктів назавжди, повноцінне, розумне. Мені пощастило з чоловіком – він мене підтримує. Тож я привчаю його до здорового харчування, а він мене – до фізкультури. Багато років він мене м’яко підштовхував, я пручалася, знаходила відмовки, але врешті здалася. І вже понад 10 років я його правильно годую, а він допомагає мені не зупинятися з тренуваннями", – поділилася з підписниками Олена Зеленська.

Українці залишилися у захваті від особистої історії першої леді та завалили її схвальними коментарями.

"Найвродливіша перша леді, я Вами захоплююся 😍🌸🌸🌸Дякую Вам за написання цього посту. Дуже хочеться, щоб наше суспільство були більш свідомим і в питанні харчування. Це неабияки впливає на якість життя в цілому. Починати треба з себе, робити все можливе для підтримання свого здоров'я. Всім добра і міцного здоров'я❤️🙏", – висловила захват yuliia.ahmadova.

"Доброго дня! Дякую вам пані, Олено, за вашу відвертість та підтримку сбалансованного харчування в школах, садочках, в родинах!❤️", – заохочує zhigadlo.tatiana.