Снєжана Єгорова до початку війни гучно зізнавалася у любові та прихильності до безумного бункерного діда. Але після початку вторгнення, руйнувань, які завдають фашисти містам України, сама Снєжана Єгорова десь поділася.

Як виявилося, вона вже втекла до Туреччини і тепер жаліється, що, як громадянка України, не може отримати послуг нашої держави.

Сама Снєжана Єгорова розповіла у відео, яке розповсюдили у мережі Твіттер, що вона прийшла до консульства України у Анталії аби продовжити термін дії паспортів дітей. Проте її впізнали.

У продовженні відео чутно голос працівника українського консульства який відмовляється надавати будь-які послуги колаборантці Снєжані Єгоровій, яка ще недавно привселюдно підтримувала путіна та зізнавалася у своїй любові до безумного диктатора.

Також чутно голос самої Єгорової, яка намагається щось жалюгідно скавчати про те, що її сторінку зламали і "ви всьо нє так понялі".

До речі, судячи з усього, сьогодні Снєжані Єгоровій банально соромно бути Снєжаною Єгоровою - вона вже дорого вдягнена, а у широкій толстовці з капюшоном та у окулярах. Через таку славу колаборантка ще й має бути вдячною, що їй ніде не натовкли пику, якби впізнали українці у Туреччині, які через її кумира зараз не можуть потрапити на Батьківщину та мусять ночами не спати переживаючи за родичів.